Basitleştirilmiş Anestezi Ekipmanları Gregory Rose

Basitleştirilmiş Anestezi Ekipmanları

ISBN
9786059354493
Yazar
Yayıncı
Sayfa Sayısı
224
ANESTEZİDE KULLANILAN TEMEL CİHAZLARIN SAMİMİ BİR DİLLE YAZILMIŞ AÇIKLAMASI “Basitleştirilmiş Anestezi Ekipmanları” kitabının amacı anestezistler tarafından kullanılan temel cihazların güvenli ve etkin bir şekilde Yazının devamı...
40,00 TL
%
2
İndirimli
39,00 TL Kazancınız: 1,00TL
Temin süresi 3 gündür.
Telefon Kodu : 582278
 

Ürün Özellikleri

ANESTEZİDE KULLANILAN TEMEL CİHAZLARIN SAMİMİ BİR DİLLE YAZILMIŞ AÇIKLAMASI

“Basitleştirilmiş Anestezi Ekipmanları” kitabının amacı anestezistler tarafından kullanılan temel cihazların güvenli ve etkin bir şekilde kullanılabilmesini sağlayacak teknik alt yapının sağlanmasıdır. Konuşma dilinde ve eğlenceli bir ifade ile yazılmış bu özgün metin sayesinde teknik detayların anlaşılması ve hatırlanması kolay hale gelmiştir.

Akademik tartışmadan daha çok klinik faydaya odaklanan “Basitleştirilmiş Anestezi Ekipmanları” kitabı anestezi cihazı, monitörizasyon ekipmanlarıve anestezi pratiğinde kullanılan diğer monitörizasyon ekipmanları ve anestezi patiğinde kullanılan diğer anahtar teknolojilere ait önemli noktalara açıklık getirmenin yanı sıra sorun giderme ve arızaların engellenmesikonusunda detaylı öneriler içermektedir.

“Basitleştirilmiş Anestezi Ekipmanları” dışında başka hiçbir kitap anestezistler tarafından kullanılan temel cihazların bu kadar ilgi çekici, açık ve uzman bir şekilde açıklamamıştır.

Dil

Türkçe

Kağıt Tipi

1. Hamur

Kategori

TIP KİTAPLARI Anesteziyoloji / Yoğun Bakım

Kullanıcı Yorumları

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
×
Kapat