Woelfel'in Diş Anatomisi %10 indirimli Rickne C. Sheild

Woelfel'in Diş Anatomisi

Diş Hekimliği ile İlişkisi 7.Baskı
ISBN
9789752772465
Yazar
Yayıncı
Sayfa Sayısı
568
  Woelfel'in Diş Anatomisi'nin Yedinci Baskısı daha çok diş anatomisi ile klinik uygulama , arasındaki bağlantıya odaklanmış olup dişin yapısı, fonksiyonu, morfolojisi ve anatomisinin değişik uygulamalar sırasında nasıl Yazının devamı...
195,00 TL
%
20
İndirimli
155,00 TL Kazancınız: 40,00TL
Aynı gün kargo
Telefon Kodu : 580545
 

Ürün Özellikleri

 
Woelfel'in Diş Anatomisi'nin Yedinci Baskısı daha çok diş anatomisi ile klinik uygulama , arasındaki bağlantıya odaklanmış olup dişin yapısı, fonksiyonu, morfolojisi ve anatomisinin değişik uygulamalar sırasında nasıl kullanılacağı hakkında bilgi vermektedir. Bunun sonucu olarak, diş anatomisinden daha fazlasını kavrayarak diş hekimi, diş asistanı olarak pratik bilgilerinizi nasıl uygulayacağınızı öğrenirsiniz.
Woelfel'in Diş Anatomisi'nin her bölümü anatomi ve klinik uygulamaların en son bilgilerini güncellenmiş olarak vermektedir. Bu baskıda sunulan yeni kısımlar oklüzyondaki dişlerin taslaklarının çizimi ve buna bağlı olarak diş cerrahisine getirdiği yeni yaklaşımlardır. Bundan başka, bölümler gözden geçirilmiş ve öğrenmeye yardım edici özellikler kullanılarak daha kabul edilebilir ve daha kolay hatırlanabilir bilgilerle yeniden düzenlenmiştir.
Diş Anatomisi İçin Size Yardım Edecek Yeni Özellikler
Bölümlerin sonundaki sorular, bir bölümden diğer bölüme geçmeden önce konu ile ilgili bilgilerinizi test edebilmeniz için yenilenmiş ve mümkün olduğu kadar iyileştirilmiştir.
Web sitesi kaynakları diş anatomisini öğrenmek ve pratik uygulamaları için yardımcı olacak online imkanlar sağlayacaktır.
Geometrik diş şekillerinin kartları sınavlara hazırlanmada diş anatomisi ve oklüzyonunun önemli noktalarının hatırlanmasına yardımcı olacaktır.
Bu Baskının Dikkat Çeken ve Göze Çarpan Diğer Özellikleri
Çok sayıda dört renkli şekiller anatominin iyi anlaşılabilmesi için daha net bilgiler
Konu başlıkları listeleri, öğrenme hedefleri ve bölüm hedefleri her bölümün esas amaçlarına daha iyi odaklanmanızı sağlayacaktır
Teknik terimlerin açıklanması yanında okunuşu ile birlikte verilmiştir.
Woelfel'in Diş Anatomisi sizin sadece diş anatomisini öğrenmenizi değil pratik bilgilerinizi diş anatomisine uygulamanızı sağlar.

Boyutlar

19.5 cm x 27.5 cm

Dil

Türkçe

Kağıt Tipi

1. Hamur İthal

Kategori

TIP KİTAPLARI Diş Hekimliği

Kullanıcı Yorumları

Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Oklüzyon
Oklüzyon
%10 indirimli 55,00 TL 49,00 TL
Maddeler Bilgisi
Maddeler Bilgisi
%11 indirimli 85,00 TL 75,00 TL
Diş Hekimliğinde Maddeler Bilgisi
Diş Hekimliğinde Maddeler Bilgisi
%37 indirimli 64,00 TL 40,00 TL
×
Kapat